מודיעין: ציוד נפל ממנוף והרג פועל בן 23 מהפזורה הבדואית

עובד בניין בן 23, תושב הפזורה הבדואית, נהרג מפגיעת פיגומים שנפלו ממנוף באתר בניה בשדרות החשמונאים במודיעין. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ולאחר פעולות החייאה קבעו את מותו. "כשהגענו למקום ראינו פיגומים שקרסו, בסמוך שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה, הענקנו לו טיפול רפואי, מצבו היה קריטי ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו" סיפרו חובש בכיר במד"א עקיבא אושרי ופאראמדיק מד"א אורי גבריאל.

האירוע התרחש בסביבות השעה 9:15. ממשטרת ישראל נמסר כי ההרוג הוא בן 23 תושב הפזורה הבדואית. "מחקירה ראשונית עולה חשד לפיו מדובר בתאונת עבודה. כוח משטרה במקום ונסיבות האירוע נבדקות".

לצד זאת, בשעה 08:49 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על פועל שנחבל מחפץ כבד שנפל ופגע בו ברחוב שתולים (פארק דרום) בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ומפינו לבית החולים איכילוב צעיר כבן 23 במצב בינוני עם חבלת ראש.

פועל נפל מגובה באתר בניה ברחוב הדסים בעפולה
(צילום: דוברות מד"א)

בערך בשעה בשעה 10:00 הבוקר (ראשון) נפצע קשה פועל שנפל מגובה באתר בניה ברחוב הדסים בעפולה. הפועל נמצא במצב קשה והועבר עם פגיעה רק מערכתית לבית החולים העמק.

פראמדיק מד"א יובל זורע וחובש רפואת חירום במד"א יוסף דיאמנט סיפרו: "בסמוך לבניין שבבניה שכב פועל כבן 30 מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, אנשים שהיו במקום סיפרו לנו שהוא נפל מגובה רב. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה והוא פונה במצב קשה מאוד ולא יציב לבית החולים".

הרוג בשבת

במהלך השבת נהרג עובד תושב ירוחם במפעל קוניאל רעפים בעיר. "מדובר בעובד מסור שמועסק במפעל 19 שנה,בן 46 נשוי ואב לשניים,תושב ירוחם" מסר עמיר אלמליח יו"ר ועד העובדים של המפעל. האירוע התרחש ככל הנראה בשעות הלילה, וגופת ההרוג נתגלתה רק בשבת בבוקר. "מנכ"ל המפעל שצפה במצלמות על המתקן שם לב שמספר שעות פעילות המכונה אותה הפעיל העובד,לא תקינה. נעשה ניסיון ליצור קשר עם העובד וכשזה לא ענה, נוצר קשר עם השומר במפעל, שדיווח שהעובד לכוד בתנור" סיפר אלמליח. "מתבצעת חקירה וגופתו של המנוח נלקחה למכון לרפואה משפטית לבדיקת נסיבות מותו,אנחנו תומכים במשפחה בשעה הקשה הזו ועובדי המפעל שפעיל 19 שנים,יחד עם תושבי ירוחם בהלם כולם".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website