מוות טרגי בבורסה

עובדת בחברת היהלומים בבעלות לב לבייב קפצה אל מותה היום (שלישי) מבניין החברה בבורסת היהלומים ברמת גן. העובדת נחקרה לאחרונה בפרשה שנחשפה לפני כשבועיים, בה חשד להברחת ענק של יהלומים לישראל בשווי 300 מיליון שקלים ומבלי לדווח על כך לרשויות המס.

לאחרונה מתנהלת חקירה נגד בכירים בקבוצת לבייב בעקבות החשדות. במהלך החקירה נעצרו על ידי המשטרה תשעה חשודים, רובם עובדי חברת LLD בעבר או בהווה. זבולון לבייב, בנו של לב לבייב הוא בין העצורים בחשד למעורבות בפרשת הברחת יהלומים ארצה בדרך לא חוקית. שלושה חשודים נוספים הם עובדי חברת LLD בעבר ובהווה: ראובן שמואלוב, אשר יחיאלי, וחנניה יששכרוב. חשוד נוסף שנעצר אינו עובד החברה, אך חשוד בכך שהבריח את היהלומים ארצה. על שמו של החשוד השישי הוטל צו איסור פרסום. שמו אסור בפרסום.

מהחברה נמסרה תגובה: "קיבלנו בזעזוע ובצער עמוק את ההודעה על אובדנה הקשה של עובדת החברה. אנו ננקוט בכל הצעדים העומדים לרשותנו על מנת לסייע לחקר מותה ועל מנת לשים קץ לתופעות קשות של רמיסת זכויות נחקרים וגרימת נזקים בלתי הפיכים מתוך רצון לייצר כותרות תקשורתיות".

מהמשטרה נמסר : "אנו מצרים על תוצאותיו הטראגיות של האירוע שהתרחש בבורסה ברמת גן. מטעמי צנעת הפרט משטרת ישראל אינה נוהגת להתייחס להליכים כאלה או אחרים הנוגעים לחקירות מתנהלות ולחשודים הנחקרים בגינן. למרות האמור, בשל ההודעה שפורסמה בשם החברה המעורבת בחקירה משטרתית אנו רואים לנכון לציין כי הפרטים שהובאו בהודעה לוקים באי-דיוקים מהותיים. משטרת ישראל פועלת כל העת ברגישות הנדרשת, תוך הקפדה יתרה על שמירת כבודם וזכויותיהם של חשודים ונחקרים, לצד נקיטת פעולות חקירה מגוונות שתכליתן – הבאת מבצעי עבירה לדין"

Leave a Reply

Name *
Email *
Website