מועדון ‘ביחד בשבילך’ של ההסתדרות שיפר את ביטוח הבריאות לחבריו

מועדון הצרכנות ‘ביחד בשבילך’, מבית ההסתדרות, שיפר את תנאי ביטוח הבריאות שהוא מציע חינם לחבריו. תוכנית הביטוח החדשה, ‘בריאים ביחד’, נכנסה לתוקף ב-1 בינואר, ומציעה כיסויים נוספים על מה שהציעה קודם לכן לכיסוי תרופות שאינן בסל הבריאות.

בין השיפורים בביטוח הבריאות החדש: כיסוי לפעולות להדמיית תלת-ממד, טיפול בוויטמינים וקנאביס לחולי סרטן, על פי מרשם רופא, והוצאות החלמה לחולה במחלת סרטן, עלפי המלצה רפואית ועד סכום מסוים.

כמו כן, תינתן למבוטחים חבילת ייעוץ עם מומחים מתחומים שונים, לרבות ייעוץ עם רופא בכיר-מומחה, ייעוץ לבחירת רופא מומחה מטפל, ניהול זכויות במקרה של גילוי מחלה קשה, ייעוץ וסיוע במקרה של סיעוד וייעוץ בנושא תכנון לפרישה מעבודה.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

התוכנית ניתנת בחינם לזכאים, באמצעות חברת מנורה מבטחים, וההסכם החדש נחתם בשלב זה לשנה. הזכאים לתוכנית הם חברי מועדון ‘ביחד בשבילך’, המשלמים דמי חבר להסתדרות במשך שנה לפחות, מתוכה לפחות שלושה תשלומי דמי חבר בחודשים שקדמו לזכאות לביטוח, והמחזיקים ברשותם כרטיס אשראי של מועדון ‘ביחד בשבילך’ לפחות שלושה חודשים. הזכאות לתוכנית הביטוח בריאים ביחד היא אוטומטית, ללא עלות ואינה מצריכה מילוי הצהרת בריאות.

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד: "כמו בתחומים אחרים שמציע המועדון, אנחנו יודעים לתת מענה לצורך אמיתי שקיים. נמשיך לפעול, לקדם ולסייע לציבור העובדים, ולהגדיל את סל השירותים שההסתדרות מעניקה לחבריה".

יו"ר ההסתדרות, ארנון בר-דוד (צילום: אגף דוברות ההסתדרות)

יו"ר דירקטוריון המועדון, ומנכ"ל ההסתדרות, עו"ד אופיר אלקלעי: "מועדון ‘ביחד בשבילך’ שם לו למטרה להמשיך ולהציע לחברי ההסתדרות החברים במועדון הטבות בעלות ערך משמעותי. לאור המצב הרחבנו בשנה האחרונה את מגוון המבצעים בתחומים שונים. כולי תקווה שנמשיך לסייע באמצעים אלו לחברי וחברות ההסתדרות".

במועדון ביחד בשבילך חברים כ-280 אלף עובדים. הוא הוקם ב-2016 על ידי ההסתדרות, ובזכות גודלו והסבסוד המושקע בפעילותו, הוא מציע לחבריו מחירים זולים ממרבית המועדונים הגדולים בשוק.

ההצטרפות למועדון מוצעת חינם לחברי ההסתדרות, והחברות בו מקנה הטבות בתחומים כמו צרכנות, בילוי ופנאי, תיירות ונופש, ספורט ובריאות, רכב, ביטוח ולימודים. המועדון מציע כרטיס מועדון דיגיטלי המאפשר רכישה ומימוש של הטבות בהנחות משמעותיות, וכן כרטיס אשראי (בשיתוף עם MAX) המעניק הנחות נוספות ותוכנית ביטוח בריאות לכיסוי תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות; וכרטיס נטען המאפשר רכישה של מוצרים ושירותים ב-25% הנחה במגוון רחב של רשתות.

את התנאים המלאים של פוליסת הביטוח ניתן למצוא כאן.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website