מסיבות הסיום בבתי הספר בוטלו, אירועי סוף השנה יתקיימו תחת מגבלות

משרד החינוך הודיע אמש (ראשון) על עדכון את ההנחיות והכללים לקיום אירועי סיום שנת הלימודים תש"ף, על רקע המשך העלייה במספר בנדבקים בנגיף הקורונה. הטקסים ההמוניים הוטלו סופית והוטלו מגבלות על קיום אספות ההורים.

על פי ההנחיות החדשות, אירועי הסיום יתקיימו במסגרת מפגשים שלא יעלו על 50 אנשים, בהם תלמידים, מורים, הורים אומנים וכו’. האירועים המצומצמים ייערכו תחת הנחיות משרד הבריאות בהן: חתימה על הצהרת בריאות, חובת עטיית מסכה, ושמירה על ריחוק חברתי והיגיינה.

ימי הורים, אירועי הוקרה ומפגשים הדורשים נוכחות גדולה יותר יתקיימו במפגשים מצומצמים ויוכלו להיות משודרים באמצעות מערכות מקוונות.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

עוד הנחה המשרד את צוותי ההוראה לקיים אספות הורים לאחר שעות הלימודים, תוך שמירה על מרווחי זמן בין המוזמנים והקפדה על כללי הריחוק החברתי ושמירה על ההיגיינה.

מועצת התלמידים והנוער הארצית מסרה בתגובה כי "החלטה זו פוגעת בתחושת הסיום של תלמידי י"ב". במועצה תהו מדוע הלימודים בבתי הספר, המהווים התקהלות, מתקיימים במתכונתן הנוכחית, אך מסיבות הסיום והנשפים בוטלו. עם זאת, המועצה קראה לבני הנוער ובתי הספר לשמור על הוראות משרד הבריאות.

נכון ליום ראשון, מספר התלמידים וצוותי ההוראה החולים עומד על 330. 106 מוסדות חינוך נשארו סגורים, ו-16,327 עובדי הוראה ותלמידים נמצאים בבידוד מניעתי כחלק מהפעולות בהן נוקט משרד החינוך.​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website