מעביר את הכדור: ניר אלון יסיים את תפקידו כיו”ר ארגון שחקני הכדורסל

ניר אלון יסיים את התנדבותו כיו"ר ארגון שחקני הכדורסל וימשיך כראש חטיבת הספורט בהסתדרות האחראית על כל ענפי הכדור בישראל: כדורגל, כדורסל, כדורעף וכדוריד. אלון משמש בהתנדבות כיו"ר הארגון מאז שנת 2000. עד ה-15 ביולי תוצג מועמדות להנהלת הארגון, כאשר 9 ייבחרו לתפקיד, בהן לפחות 3 נשים. מתוך ה-9 ייבחרו היו"ר ושאר בעלי התפקידים בארגון.

"אחרי 20 שנה של התנדבות כיו"ר ארגון השחקנים, אתפנה לקידום כלל ענפי הכדור". אמר אלון. "כעת, אשמח לתרום לריענון של הארגון ולסייע בחילופי דורות מוצלחים ונכונים לענף הכדורסל ולשחקניו. אני גאה בהצלחה האדירה של החזרת הליגה וטיפוח השחקן הישראלי, בדגש על הצעירים. מהעונה הבאה השחקן הישראלי שצמח במחלקות הנוער ייכנס להסכם HGP המעגן את זכויותיו. חד משמעית, הארגון נמצא היום בתקופת השיא שלו. יש בי שמחה גדולה על הרצון של שחקנים להשתלב בהנהגת הארגון, לתרום וליטול את המושכות".

ניר אלון ועידו קוז’יקרו, נציגי ארגון השחקנים בדיון על "החוק הרוסי" (צילום: יאיר צוקר)

בארגון השחקנים ציינו כי בימים אלו מציגים ארגון שחקני הכדורסל והכדורגל, קמפיין העוסק באחד מהישגיו המשמעותיים בתקופה האחרונה – החזרה למגרשים. בליגה הישראלית, אחת הבודדות באירופה, הצליחו אנשי ארגון השחקנים יחד עם הקבוצות בליגת העל להחזיר את השחקנים למגרשים לטובת כל אוהדי הכדורסל והכדורגל. ההצלחה תורמת רבות לשחקנים עצמם ומקדמת פריצה של צעירים ישראלים רבים, שחקנים כישרוניים שכעת הזרקור מתמקד בהם.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Leave a Reply

Name *
Email *
Website