מפלגת העבודה תקיים פריימריז; ח”כ מירב מיכאלי תתמודד על ראשות המפלגה

בית המשפטי המחוזי בתל אביב הכריע היום (ראשון) כי יש לקיים פריימריז לרשימת מפלגת העבודה לכנסת ולראשות המפלגה בקרב כלל המתפקדים, לקראת הבחירות הקרובות לכנסת.

העתירה הוגשה לאחר שהיו״ר עמיר פרץ הודיע כי אין בכוונתו להתמודד בבחירות בראשות המפלגה ופתח את שורותיה למתמודד חיצוני שיעמוד בראש הרשימה שתורכב על ידי ועידת המפלגה.

ח"כ הכנסת מירב מיכאלי וחברי מפלגה נוספים, נלחמו בהחלטה ופנו לבית המשפט, שכאמור, פסק לטובתם ואף חייב את המפלגה בהוצאות המשפט בסך 25 אלף שקל.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"ניצחנו", אמרה מיכאלי והודיעה כי תתמודד על ראשות העבודה. "בית המשפט המחוזי קיבל את העתירה שלנו, ביטל את הניסיון של ראש המפלגה לבטל את הפריימריז, והגן על זכותם וזכותן של חברות וחברי המפלגה לבחור מי ייצגו אותם. עכשיו חובה לקיים פריימריז למפלגה באופן מידי".

מיכאלי הוסיפה: "לפני קצת יותר מחודש עמיר פרץ ואיציק שמולי ניסו לבצע מחטף ולהפוך את מפלגת העבודה לדיקטטורה בלי פריימריז. הם נכשלו. הדמוקרטיה ניצחה, האמת ניצחה, הצדק ניצח, אנחנו ניצחנו. זה לא היה קרב פשוט. מול מנגנון משומן, עתיר כוח אדם ושליטה מוחלטת במשאבי מפלגת העבודה, השגנו את הצדק שכל כך היה מתבקש להשיג. המאבק הזה הוא מאבק של חברות וחברי מפלגת העבודה, ובעצם של כל מי שאכפת לה או לו שמדינת ישראל תמשיך להיות דמוקרטיה ושהפוליטיקה שלנו תהיה נקייה ואמינה. על זה נאבקתי עד היום, ועל זה אמשיך להיאבק. זה הזמן להחזיר את האמת לפוליטיקה".

ממפלגת העבודה נמסר כי פסק הדין יילמד ותתקבל החלטה בהמשך.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website