משה (בוגי) יעלון החליט לא לרוץ בבחירות לכנסת: “הנחת העבודה התבררה כשגויה”

הרמטכ"ל ושר הביטחון לשעבר משה (בוגי) יעלון הודיע היום (שני) שלא להתמודד בבחירות הקרובות לכנסת. יעלון עזב את כחול לבן יחד עם יאיר לפיד ובחר להתפלג עם סיעתו תל"ם גם משם.

בין המצטרפים ליעלון במערכת הבחירות הנוכחיות היה גם שר המדע יזהר שי, שנבחר לכנסת עם כחול לבן, יו"ר איגוד רופאי בריאות הציבור חגי לוין, פעיל המחאה בבלפור גונן בן יצחק, וחברי הכנסת אורלי פרומן ואנדריי קוז’ינוב.

עבורי, טובת המדינה היתה ותישאר תמיד לפני הכל. לכן, בנסיבות הפוליטיות שנוצרו, המאבק לשינוי מחייב אותי ואת תל״ם שלא להתמודד בבחירות הקרובות.
ב-23 במרץ נלך לקלפי, אני קורא לכולכם לקחת חלק בבחירות. תנו את קולכם להנהגה ראויה, נקיית כפיים שתדאג לכם ולא לעצמה.@PartyTelem pic.twitter.com/NPdsubY1Wg
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

— משה 'בּוֹגִי' יעלון (@bogie_yaalon) February 1, 2021

בהודעה שפרסם כתב יעלון כי "לאחרונה, האמנתי שבריצה עצמאית שלי ושל תל"ם, נוכל להגדיל את כוחו של מחנה השינוי. הנחת העבודה הזו התבררה כשגויה. בנסיבות הפוליטיות שנוצרו, המאבק לשינוי מחייב אותי ואת תל"ם שלא להתמודד בבחירות הקרובות. אני מודה לחברותיי וחבריי שיצאו איתי למסע הזה. אנשים מצוינים איש-איש בתחומו, שהתגייסו למשימה. אתם מעוררי השראה, ותודתי נתונה לכם".​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website