משרדי הכלכלה והאוצר הודיעו על תכנית נוספת לעידוד עסקים קטנים ולחיזוק התעשייה

תוכנית נוספת לתמיכה בעסקים. 700 מיליון שקלים יוקצו לסיוע במעבר למכירה מקוונת, בהטמעת טכנולוגיות סליקה, סבסוד של תהליכי יעוץ ושיפור הפריון של עסקים ותמיכה בהשקעות בתעשייה.

התכנית שהוכנה על ידי משרד האוצר, יחד עם משרד הכלכלה והתעשייה, מבוססת למעשה על הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה ומערך המעוף של המשרד.

במסגרת התכנית שהוצגה היום יוקצו 310 מיליון שקלים בהשתתפות המדינה בשינויים והתאמות שנדרשים לבצע עסקים בעקבות משבר הקורונה. גם להתאמות הקשורות לכללי הריחוק וגם להתאמות הנובעות מהשינויים בהרגלי הצריכה כמו המעבר למסחר מקוון.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

255 מליון שקלים מיועדים לסבסוד יעוץ בעסקים קטנים ובינוניים. ולמיזמים משותפים עם המגזר הפרטי. 135 מליון שקלים מיועדים לעידוד השקעות בתעשיה. שיפור קווי יצור, פתיחת קווים חדשים, חיזוק תהליכי ייצוא וכו’.

עם השקת התוכנית אמר שר הכלכלה והתעשייה, עמיר פרץ: "התעשיינים, ההייטק, היצואנים והעסקים, הם מנוע הצמיחה שיוביל את הכלכלה והתעסוקה חזרה לתקופה של טרום המשבר ולצמיחה מחודשת, תוך דגש על כלכלה אנושית ומאוזנת בין התעשיינים לעובדים, והיא זו שתוביל לצמיחה מחודשת של המשק הישראלי".

שר האוצר ישראל כ"ץ בירך גם הוא על התוכנית: ״מחובתנו לדאוג לעסקים הקטנים שצריכים סיוע. אני רואה בזה ערך עליון. כך פעלתי במודל תמרוץ התעסוקה וכך אפעל גם בעתיד."

Leave a Reply

Name *
Email *
Website