משרד הבריאות מפרסם נתונים אודות המשך התפשטות נגיף הקורונה בישראל

משרד הבריאות פרסם אמש (ראשון) נתונים עדכניים אודות מצב התפשטות נגיף הקורונה בישראל ומהם עולה כי עד כה נדבקו 1,071 בני אדם במחלה בישראל, מתוכם אחד נפטר, 18 מאושפזים במצב קשה, 30 במצב בינוני ו-985 קל. 37 בני אדם בישראל שחלו במחלה החלימו ממנה עד כה.

314 מהחולים מאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ, 344 בטיפול בית, 97 במלונות הייעודיים שהוסבו לקליטת חולי הקורונה ועבור 278 טרם הוחלטה המסגרת הטיפולית עבורם. מתוך המחלימים, 19 שוחררו לבתיהם ו-18 מחלימים בפיקוח במתקנים של קופות החולים בקהילה. בתוך כך צה"ל מדווח כי 19 מתוך החולים הם חיילים.

משרד הבריאות ממשיך בהנחיות למנוע את התפשטות הנגיף וכחלק מהן אסורה התקהלות של מעל 10 אנשים שאינם בני אותו בית, יציאה מהבית שלא לצורך, פעילות ספורט של יותר משני בני אדם ואתמול נכנס לתוקפו צו הסוגר את פעילות השווקים בישראל. יציאה מהבית מותרת לצורך רכישת מצרכי מזון ומצרכים הכרחיים אחרים, עבודה שהוגדרה חיונית, פעילות ספורטיבית קצרה בתנאים שהוגדרו ועוד. בנהלים המלאים יש להתעדכן באתר משרד הבריאות.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

במטרה לצמצם הסתובבות ברחובות של ילדים ומבוגרים, הממשלה שוקלת את הארכת שעון החורף במטרה להשאיר את שעות הפעילות על פני יותר שעות חושך. שר הפנים אריה דרעי יזם דחיה עד ה-1 במאי, במקום בסוף החודש כפי שאמור לקרות על-פי חוק, והיועץ המשפטי לממשלה הביע תמיכה בהצעתו אולם אמש הודיעו ברשות התקשוב הממשלתית ו״ישראל דיגיטלית״, כי תאריך המעבר בין תקופת שעון החורף לשעון הקיץ מוגדרת באופן מובנה במערכות ההפעלה של שרתים, מחשבים, ציוד תקשורת ואף טלפונים סלולריים.

כדי לשנות את תאריך החלפת השעונים, על יצרני מערכות ההפעלה לייצר גרסת תיקון, להפיץ אותו, ולאחר מכן להתקין את העדכון בכל שרת, מחשב וטלפונים במחשבי הממשלה ושל גורמים רבים במשק. עדכון השרת כרוך בימי עבודה רבים ולא ניתן לבצע זאת עד יום חמישי בלילה, תאריך התחלת שעון הקיץ.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website