מת מפצעיו אור אשכר שנפצע אנושות בפיגוע ברחוב דיזנגוף לפני כשבוע וחצי

אור אשכר, נהרג בפיגוע בדיזינגוף בתל אביב (צילום: לפי סעיף 27א’ לחוק זכויות יוצרים)

המרכז הרפואי איכילוב תל אביב הודיע היום בצהריים (שני) על מותו של אור אשכר, שנפצע באורח אנוש בפיגוע ברחוב דיזינגוף לפני כשבוע וחצי. מלבדו נפצעו גם חבריו רותם מנסנו, שעדיין מאושפז באיכילוב ומיכאל אוסדון.

נאטאלי אשכר, אימו של אור: ״כבה לנו היום אור נדיר באיכותו, שהרעיף רק טוב, אהבה ונתינה על כל מי שנקרה בדרכו. תודות בשמנו לכל הצוות בבית החולים איכילוב, שעשה במשך ימים כלילות כל שביכולתו במקצועיות, מסירות ורגישות. לעשרות החברים המדהימים שעטפו אותנו יום ולילה, חיבקו ובכו יחד איתנו במהלך כל השבוע שייחקק בליבנו לעולמים. לכל עם ישראל שהיה איתנו, חיזק, תמך והתפלל – כל אחד בדרכו ועל פי אמונתו״.

אור אשכר (צילום: באדיבות המשפחה)

פרופ׳ רוני גמזו, מנהל המרכז הרפואי איכילוב – ת״א: ״אור הגיע אלינו לאחר החייאה ממושכת בשטח שהמשיכה בבית החולים ומיד הורד לחדר ניתוח שם כנגד כל הסיכויים, הצליחו הרופאים לייצב את מצבו. לצערנו, עוצמת הפגיעות היתה קטלנית ולאחר מאבק הירואי של ימים ארוכים, בהם ראינו מלחמה של איש ברזל על חייו, נאלצנו היום (ב׳) לקבוע את מותו".

"אני מבקש להודות למשפחתו האצילית של אור על בקשתה לתרום את איבריו ולהציל חיים. לצערנו, תחת נסיבות טרגיות, זכינו כולנו באיכילוב להחשף למשפחה מדהימה וערכית ואנו מודים להם ששיתפו אותנו בחייו של בנם ומקווים שהצלחנו לעמוד לצדם בשעה קשה זו".

"כשבחוץ הרוחות סוערות, נדהמנו לראות כאן במסדרון קומה 3 ליד מחלקת טיפול נמרץ כללי את הכמויות יוצאות הדופן של אלפי ישראלים, שבאו לתמוך, לחזק ולהתפלל עם המשפחה. צר לנו לבשר לעם ישראל כי לאחר 12 יום, אור הלך לבית עולמו״.

תגיות:

Leave a Reply

Name *
Email *
Website