נפטר עובד אגף הלוגיסטיקה בעיריית רעננה שנפצע בתאונת עבודה

דוד ישר ז"ל, עובד אגף הלוגיסטיקה בעיריית רעננה אשר נפצע במסגרת עבודתו בשבוע שעבר, נפטר אמש (א) לפנות בוקר בבית החולים מאיר. הוא ההרוג ה-79 בתאונות עבודה מתחילת שנת 2019.

ישר, בן 66, עבד באגף הלוגיסטיקה בעירייה כנגר. הוא פונה על ידי מגן דוד אדום לבית החולים מאיר ביום רביעי האחרון, ה-6 בנובמבר, כשמצבו מוגדר בינוני והוא סובל מחבלות בפלג גופו העליון – לאחר שנפגע מחפץ כבד, ככל הנראה פלטות עץ, שנפלו עליו במהלך עבודתו.

הוא אושפז במחלקת טיפול נמרץ. מבית החולים מאיר נמסר כי היה יציב לאורך ימי האשפוז עד להחמרה פתאומית בשעות הלילה בין שבת לראשון. על אף נסיונות ההחייאה מאומצים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

"הוא היה צריך לצאת לפנסיה אוטוטו. אני בהלם", אמרה למקומון זמן השרון חברת המשפחה מרים כחלון. "אנחנו היינו כמו משפחה. הוא בן אדם טוב, נשמה טובה. הבן שלי עבד איתו בקיץ בתור תלמיד. הוא אהב לעזור, בחור סבלני, שאוהב להקשיב. מסכן שלי".

"דודו ישר אדם צנוע, איש טוב ומסור לעבודה ולמשפחתו", אמרה קרי פכטר, ידידה נוספת של המשפחה, למקומון לוקל. "היה צריך או טו טו לצאת לפנסיה. כל השכונה בהלם, וגם בעירייה בהלם. אשתו היא חברת ילדות, גדלנו יחד ברסקו. הם נשואים הרבה שנים, יש להם שלושה ילדים ומנכדים. לא נתפס מה שקרה".

מעיריית רעננה טרם נמסרה תגובה.

אמש בשעות אחר הצהרים התחשמל עובד, באתר בנייה ברחוב השדה בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים אסף הרופא צעיר כבן 27, במצב בינוני, עם חבלות בראש ובגפיים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website