נתניהו חזר בו: יטוס עם שאר המשלחת הישראלית לחתימת ההסכם עם האמירויות

ראש הממשלה, רעייתו ושני בניו יטוסו לטקס החתימה על הסכם השלום עם איחוד האמירויות במטוס אל על, ביחד עם שאר המשלחת הישראלית. כך הודיעה לשכרת ראש הממשלה כעת (שישי). מוקדם יותר נודע כי בני משפחת נתניהו שכרו מטוס פרטי, לא ישראלי, כדי לטוס בנפרד מנציגי התקשורת ומחברי המשלחת הרשמית. בין הנימוקים שעלו היו שיקולים של שמירה על בריאותם ורצון להימנע ממגע עם נציגי התקשורת שיטוסו במטוס.

בהודעה רשמית שיצאה מלשכת ראש הממשלה נאמר: "כדי לא לאפשר לגורמים בתקשורת להסיט את תשומת לב הציבור מהסכם השלום עם איחוד האמירויות, רה"מ יטוס עם המשלחת במטוס מרווח יותר, כדי לשמור על בריאותו".

ההחלטה לטוס במטוס לא ישראלי זכתה לביקורת רבה מצד עובדי אל על, אנשי תעופה ישראלים וגורמים נוספים שטענו שבתקופה של משבר כלכלי חריף כל כך העובדה שראש הממשלה לא יקנה כחול לבן היא חמורה במיוחד. עוד נשמעו טענות שקניית המטוס הפרטי המפואר של ראש הממשלה הייתה על רקע טענות שהוא זקוק למטוס מתקדם וגדול, בעוד המטוס הפרטי שהוא תכנן לטוס בו אינו אונה על הגדרות אלו.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

מוקדם יותר הביע ועד עובדי אל על תרעומת על הכוונה: "אנו פונים לראש הממשלה בבקשה לשנות את ההחלטה. אתה שהבטחת לעובדים שלא תיתן לאל על ליפול מפר ברגל גסה את ההבטחה שנתת. בעוד אתה ומשפחתך טסים במטוס פרטי אלפי עובדי אל על שבהם נמצאים מצביעים שלך הפכו לנזקקים ולא יודעים מה יגישו לשולחן החג בראש השנה. ראש הממשלה אנו קוראים לך לשנות את ההחלטה האומללה הזאת ולקיים את הבטחתך להצלת חברת אל על".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website