נתניהו: “יש אפשרות שנדרש להאריך את הסגר, לא יותר משבועיים”

"יש מדינות שמדברות על סגר עד אפריל. זה לא המצב אצלנו, אבל יש אפשרות שנדרש לתקופה קצרה להאריך את הסגר, זה לא יהיה יותר משבועיים", כך אמר הערב (שני) ראש הממשלה בנימין נתניהו במהלך ביקור במרכז החיסונים של קופת חולים מאוחדת בבית שמש. נתניהו הוסיף כי "נחליט על כך מחר ואני בטוח שנזכה לשיתוף פעולה של כולכם, אנחנו בדרך לנצח את הקורונה".

"כדי שנוכל להציל חיים רבים ולצאת מהקורונה, אנחנו חייבים להעלות את אחוז החיסונים באוכלוסייה כולה אבל בייחוד בציבור הערבי והחרדי", אמר ראש הממשלה, "בכל מקום שאני הולך אני קורא לאנשים להתחסן, אני עושה זאת גם כאן היום בבית שמש. שמחתי לשמוע מראש העיר, שיש כאן התקדמות ועלייה גדולה. אך בכל זאת אני רוצה להפנות את דברי כאן לציבור החרדי ולבקש מכם: לכו להתחסן. רק יחד נוכל להביס את הקורונה".

שר הבריאות, יולי אדלשטיין, שהשתתף גם הוא בביקור אמר כי "משרד הבריאות יבקש מחר הארכה של הסגר, מקווה שזה יאושר בממשלה ובכנסת. אי אפשר לחיות בממוצע של 8,000 מאומתים ביום, אי אפשר לחיות עם למעלה מ-1,000 חולים קשים". עוד אמר כי "אנחנו צריכים להמשיך עם מבצע החיסונים כדי לפתוח את המשק, התרבות, בתי הכנסת וכל מה שחשוב לנו".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Leave a Reply

Name *
Email *
Website