עובדי בזק בינלאומי ופלאפון הפגינו הערב: “נחריף את צעדינו”

מאות עובדי בזק בינלאומי ופלאפון הפגינו הערב (שני) מול ביתו של שלמה רודב, יו"ר דירקטוריון בזק, בסביון. העובדים מוחים נגד הצעדים החד-צדיים של הנהלת הקבוצה, צעדים הפוגעים בשירותים של שתי החברות, כחלק מהכוונה לאחד בין החברות.

"רודב – לא ניתן לך להרוס אותנו!", קראו העובדים, ובמהלך ההפגנה הניפו העובדים שלטים ״פלאפון חברה בת, לא בת חורגת"; "אין סנטימנטים, רק דיבידנדים״ ועוד.

עובדי בזק בינלאומי ופלאפון מפגינים מול ביתו של שלמה רודב, יו"ר דירקטוריון בזק (צילום: יח"צ ועדי העובדים)

עובדי בזק בינלאומי ופלאפון מפגינים מול ביתו של שלמה רודב, יו"ר דירקטוריון בזק (צילום: יח"צ ועדי העובדים)

יו״ר ועד עובדי פלאפון יחיאל שמן אמר, ״מישהו בהנהלת בזק התבלבל ורוצה להחזיר אותנו לתקופה האפילה בה לא היינו מאוגדים וחזקים. היום ירינו את יריית הפתיחה למאבק המשותף של עובדי פלאפון ובינלאומי ואנחנו אומרים לשלמה רודב עד כאן. אם הנהלת בזק לא תפסיק לחבל בשירותים של חברות הבנות, אנחנו נחריף את צעדינו עד נקיטת עיצומים ארגונים, על כל המשתמע מכך״

לימור ליברמן-לביא, יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי אמרה בהפגנה: "בחודשים האחרונים אנו חווים פגיעה מתמשכת ושיטתית מצד הנהלת הקבוצה בעובדי בזק בינלאומי והחברות הבנות, פגיעה שמשפיעה באופן יומיומי גם על הביצועים העסקיים של החברות. הגשת בקשה לרישיון ISP (רישיון אינטרנט) ע"י חברת בזק, הינו מהלך שיביא לפגיעה אנושה בחברה ובעובדים עד כדי חשש לסגירתה. לבזק ולחברות הבנות בקבוצה קיים דירקטוריון משותף, שפועל לכאורה בניגוד עניינים וקיים חשש שאינו פועל לטובת חברת בזק בינלאומי. מקום עבודתנו אינו הפקר, ולא ניתן להנהלת הקבוצה לפגוע בעובדים. ההנהלה נוקטת מדיניות של הסתרה וחוסר יושרה במגעים אתנו. אנחנו נעמוד מול המהלכים האגרסיביים של ההנהלה בכל הכלים שיידרשו".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website