עובדי חברת ERN השלימו את התארגנותם בהסתדרות

עובדי חברת ERN העוסקת בפתרונות סליקת המחאות לעסקים, השלימו היום (שלישי) את התארגנותם בהסתדרות, לאחר שמחציתם חתמו על טפסי הצטרפות לארגון. העובדים מבקשים לשפר את תנאי העסקתם ולהבטיח את ביטחונם התעסוקתי, על רקע חתימת הסכמים קיבוציים רבים במגזר הפיננסי, לאחרונה, בין היתר בחברות אשראי, בנקים וביטוח.

"אנו, עובדי ERN, בחרנו להרים את הכפפה ולהתאגד, כדי להשמיע את קולם של העובדים, לדאוג לרווחתם, לשפר את תנאיהם הסוציאליים ולהבטיח את ביטחונם התעסוקתי אשר התערער לאחרונה" מסר גולן אשר מוועד הפעולה. "אנו מאמינים שעובדים מאושרים יוצרים חברה צומחת, ולשם פנינו".

מהאגף להתאגדות עובדים בהסתדרות נשלח מכתב למנכ"ל חברת ERN, אשר עדכן על הצטרפות העובדים להסתדרות ועל מינוי ועד פעולה מקרב העובדים. באגף להתאגדות קראו להנהלה להיכנס למשא ומתן פורה ומהיר עם ההסתדרות ועם ועד הפעולה, שיתרום להצלחת החברה והעובדים כאחד. מהלך ההתארגנות של עובדי ERN מלווה על ידי רכז ההתאגדויות טל בורשטיין.

חברת ERN מונה כ-200 עובדים ומשרדיה ממוקמים בתל אביב. היא נמצאת בבעלות חלקית של חברת מנורה מבטחים. עובדי מנורה מבטחים מאוגדים בהסתדרות מאז 2016, וביולי 2017 חתמו על הסכם קיבוצי ראשון.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website