עובדי מועצת אל קסום: המשטרה מתרשלת בהגנה עלינו מאיומי גורמים עבריינים

עובדי המועצה אזורית אל קסום שבנגב טוענים כי גורמים עבריינים מטילים אימה עליהם ועל מוסדות המועצה, וכי המשטרה מפגינה אזלת יד בטיפול בתופעה. עשרות מהעובדים הפגינו אתמול (שני)במחאה מול תחנת המשטרה בבאר שבע. משטרת ישראל: "אנו ממשיכים בביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה למצות את הדין עם המעורבים".

על פי עובדי המועצה, בשנה האחרונה נרשמו מקרים רבים של הצתת מוסדות חינוך ומשרדיפ בשטחה. לפני כחודש הותקפו מנכ"ל המועצה ועובדים נוספים, במה שתיארו כאירוע אלים במיוחד.

למרות ריבוי המקרים, הם טוענים, המשטרה עדיין לא הצליחה לזהות ולעצור את התוקפים והיא מסרבת להציב שמירה ומאבטחים להגנת בכירי המועצה ומשרדיה.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

טענות דומות על אופן הטיפול של המשטרה באירועי אלימות עלו בשנים האחרונות במקומות נוספים בחברה הערבית, בהם מותקפים עובדי ציבור.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה כי: "אנו רואים בחומרה את אירועי האלימות שהתרחשו לאחרונה באזור, ובפרט כאלו שכוונו כלפי עובדי ציבור, וממשיכים בביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות במטרה למצות את הדין עם המעורבים. המשטרה מקיימת שיח רציף עם ראש המועצה ומטפלת במגוון רחב של אמצעים בכל תלונה או מקרה פשיעה באמצעים הקיימים ברשותה".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website