עובד כבן 30 נהרג מפגיעת משאית סמוך לים המלח

עובד כבן 30 נהרג היום (שלישי) אחרי שנפגע ממשאית למתקן פינוי הפסולת אפעה במישור רותם, סמוך לים המלח. חובשים ופראמדיקים של מד"א, שהוזעקו לזירה סמוך לשעה 13:55, דיווחו כי העובד נמצא עם חבלות בפלג גופו העליון ללא סימני חיים. מותו נקבע במקום. זהו ההרוג השמיני בתאונות עבודה מתחילת 2019.

מארגון קו לעובד נמסר כי "רק 36 ימים עברו מתחילת שנת 2019 וכבר שמונה עובדים קיפחו את חייהם במקום עבודתם. היום היה זה עובד כבן 30, שנפגע ממשאית באתר פסולת באתר במפעלי אותם בים המלח בדרום הארץ. עובד זה, כמו השבעה לפניו, יצא עם בוקר מביתו, נפרד ממשפחתו, רק בכדי לפרנס אותה. המילה ‘תאונה’ יוצרת תחושה של משהו בלתי נמנע. אך את מותם של העובדים בעבודתם ניתן למנוע – על ידי אכיפה ופיקוח של המדינה".

צילום מרחוב אגרות משה בירושלים – (קרדיט: נחמן כהן)

כשעתיים מוקדם יותר התקבל דיווח במרחב שרון של מד"א על עובד שהתהפך עם טרקטור באתר עבודה בשדרות בן גוריון בנתניה, סמוך לפארק השלולית. צוות של מד"א פינה את הפצוע, כבן 34, לבית החולים לניאדו בעיר כשהוא סובל מחבלה בגב ומצבו מוגדר בינוני.

בשעה 14:03 התקבל דיווח במרחב ירושלים של מד"א על עובד שנפל מגובה של שלוש קומות, ככל הנראה במהלך תיקון מזגן ברחוב איגרות משה בירושלים. העובד, כבן 37, פונה לבית החולים שערי צדק במצב בינוני עד קשה, כשהוא סובל מחבלות בראש ובגפיים.

בשעה 14:10 התקבל דיווח במרחב אשר של מד"א על פועל שנפל מגובה במחסן של סופרמרקט במעלות תרשיחא. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו את הפצוע, כבן 32, לבית החולים בנהריה כשהוא במצב בינוני עם חבלות בגב ובגפיים.

בשעה 14:44 התקבל דיווח במרחב כרמל של מד"א על עובד שנפצע באתר בנייה בטירת הכרמל. חובשים ופראמדיקים של מד"א פינו את הפצוע, כבן 55, למרכז הרפואי רמב"ם במצב בינוני, עם חבלת ראש.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website