עובד נדרס למוות במפעל לחומרי בניין באזור התעשייה בנתיבות

עובד כבן 38 נהרג הבוקר (ראשון) מפגיעת טרקטורון בובקט במהלך עבודתו במפעל לחומרי בניין באזור התעשייה נתיבות.

בסביבות השעה 8:00 נתקבלה קריאה במוקד 101 של מד"א בנגב, אולם חובשים ופראמדיקים שהגיעו למפעל – סופר ובניו חברה לחומרי בניין בע"מ – מצאו את העובד כשהוא ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותו.

זהו ההרוג ה-16 בתאונות עבודה מאז תחילת השנה, על פי ספירת הקבוצה למאבק בתאונות בניה. המשטרה לצד מפקח מינהל הבטיחות נמצאים במקום ופתחו בחקירה.

בנוסף ארעו הבוקר שתי תאונות עבודה נוספות. בשעה 07:15 נפל עובד כבן 32 מגובה של כמטר וחצי באתר בניה ברחוב דון יוסף הנשיא בהרצליה. חובשים ופראמדיקים של מד"א הגיעו למקום, טיפלו בו ופינו אותו לבית החולים איכילוב בתל אביב כשהוא במצב בינוני עם חבלת ראש בהכרה מלאה.

בשעה 08:30 נפל עובד נוסף מגובה של כ-4 מטרים באתר בניה ביישוב רמות השבים שבדרום השרון. חובשי מד"א מרחב ירקון הגיעו לאתר ופינו עובד כבן 30 לבית החולים בילינסון כשהוא במצב קשה עם חבלת ראש.​

אתר התאונה ברמות השבים (צילום: מתנדב הקבוצה למאבק בתאונות בניין)

"בתמונות האתר שתיעד פעיל הקבוצה נראה שוטר מצלם את המקום שממנו ככל הנראה נפל הפועל, במהלך ביצוע עבודות לחיפוי הבית, מהפיגום השבור הנראה בתמונה", מסרה ד"ר הדס תגרי, מנהלת הקבוצה למאבק בתאונות בניין. "מספר בתים משם, מעבר לכביש, נפצע לפני כשנה עובד שנפל מגובה בבית אחר שבבנייה, אשר לא דווח למנהל הבטיחות. הוא נפצע אנושות ועל פי הידוע לנו לא שב להכרתו מאז".

ביום שישי נהרג אבראהים עבדו (19), מתקין מזגנים שנפל מגובה בבניין משרדים בתל אביב.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website