עימות בין פרץ לכ”ץ בנוגע לתכנית סוגרים-מפצים: “תתעסק במשרד שלך”

עימות בין שר האוצר ישראל כ"ץ לשר הכלכלה עמיר פרץ בנוגע לפיצוי עסקים בזמן סגר: בדיון ביקש השר פרץ לקבוע נהלים לפיצוי נוסף למעסיקים ועובדים שיאלצו לסגור בגלל סגר שקובעת הממשלה. כ"ץ שכבר אמר בעבר כי הוא סבור שרשת הביטחון הקיימת מספיקה, התנגד לרעיון. לבסוף אמר נתניהו כי הוא מעוניין לבחון את הרעיון.

בדיון היום בנוגע לקביעת אזורי הסגר העלה השר פרץ רצון לקדם את תכנית ‘סוגרים-מפצים’ לפיה יוקם צוות שיגבש נהלים לפיצוי נוסף לעסקים שנאלצים לסגור בגלל סגר.

לפי מקורות בדיון שר האוצר כ"ץ התנגד לתכנית ואמר לשר הכלכלה, אני שר האוצר, ואני אחראי על הנושא, תתעסק במשרד שלך. שר הכלכלה ענה לו, עסקים קטנים ובינוניים הם התחום שלי ואני דואג להם. שר האוצר ענה, אני מתנגד לעניין ואני לא רוצה לדון בזה עכשיו. זה לא בתחום אחריותך.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

שר הכלכלה פרץ ענה, אני חבר ממשלה ואני דואג לכלל הציבור , הנושא הזה קשור לדיון היום ואני רוצה שיוקם צוות שיקבע באופן ברור את נושא הפיצוי במהלך סגר. לאחר מספר דקות, התערב ראש הממשלה נתניהו כשהוא פונה לשר הכלכלה פרץ ואומר לו, תעביר אלי ישירות את התכניות שלך, אני רוצה לבחון אותם.

הבוקר אמר שר האוצר בראיון בגל"צ כי הוא לא חושב שיש צורך בתכנית נוספת לעסקים בסגר וכי רשת הביטחון הקיימת מספיקה כדי להתמודד אתם.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website