עם הירידה במספר החולים החדשים, סין נערכת לחידוש אירועי הספורט

הירידה במספר החולים החדשים בנגיף הקורונה, שנרשמה בשבוע האחרון בסין הביאה את הממשלה המקומית לנסות ולחזור לשגרה החיים שקדמה להתפרצות המחלה. אחת הדרכים המרכזיות לעשות זאת היא דרך חידוש אירועי הספורט במדינה. כבר ביום שבת האחרון נערך, לראשונה מאז ההתפרצות, טורניר אתלטיקה באוניברסיטת בייג’ינג. ואתמול (שני), החלה התקשורת הסינית לדווח כי ליגת הכדורגל תחדש את משחקיה במהלך אפריל.

Gong Lijiao makes 2020 debut by throwing world-leading 19.70m https://t.co/HZ7ygWRiK3 via @cgtnofficial #Shotput

— Adrian Holman (@ahol888) March 17, 2020

בתחרות האתלטיקה בנערכה בסוף השבוע, קבעה הודפת כדור הברזל גונג ליג’יאו בת ה-31 את תוצאת השנה עם 19.70 מטר. עם סיום התחרות, פרסמו כלי התקשורת במדינה שתחרויות אתלטיקה נוספות, בהם צפויים להשתתף שאר האתלטים הבכירים של סין, יערכו כבר במהלך חודש אפריל, עדיין ללא כניסת קהל.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

REPORTS | Chinese Super League set to restart on April 18 following a 'dramatic reduction' in cases of Coronavirus. The season was due to start on February 22 but was suspended indefinitely due to outbreak of the deadly bug. pic.twitter.com/fgFzfYnEhE

— vumaSPORT (@vumaSPORT) March 17, 2020

כאמור, דיווחים השונים שמתחילים להגיע מסין רומזים כי התאחדות הכדורגל הסינית החליטה לחדש את הליגה המקומית כבר ב-18 באפריל. העונה של הליגה הסינית הייתה אמורה להתחיל ב-22 פברואר, אך בעקבות התפרצות נגיף הקורונה כל ענפי הספורט נסגרו ושחקניה הזרים של הליגה נשלחו בחזרה למדינותיהם.

כרגע עוד לא יצא הודעה רשמית של ההתאחדות, ולא ברור איך הליגה שממסתמכת בכבדות על כוכבים זרים תצליח לחדש את פעולתה בלעדיהם, שכן גם אם יחזרו לסין יצטרכו להיכנס לבידוד של 14 ימים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website