עם תג מחיר של 799$ אפל מבטיחה חיבור לרשת 5G במהירות של 200 מגה

אפל השיקה את מכשירי iPhone 12 החדשים הכוללים תקשורת 5G עם הבטחה לשיפור כמעט בכל פרמטר לעומת מכשירי ה iPhone 11.

לפני שהוצג ה-iPhone 12 הקדישה אפל את הדקות הראשונות דווקא לקידום מכשיר ה HomePod mini. עוזר חכם לניהול ממשקים ביתיים ולהשמעת מוזיקה שקיבל תג מחיר נמוך יחסית של 99$.

את השקת ה-iPhone 12 הוביל טים קוק מאולם ריק, ללא קהל, בהתאם לעידן הקורונה, כשהוא מבטיח בראש ובראשונה חיבור מעולה לרשת הדור החמישי. הבטחה שדורשת לא רק מכשיר חכם אלא גם תשתית תקשורת תואמת.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

זו הסיבה שהאורח הראשון בהשקה היה מנכ"ל הרשת הסלולרית ורייזון האנס ווסטברג שסיפר קודם כל על פריסת התשתית. עוד לפני שסופר על המעבד החדש, הטכנולוגיה הקרמית שמשלבת קריסטלים במסך החדש או המצלמות עם טכנולוגיית הצילום בחושך במכשיר שהושק, היה חשוב לאפל לשכנע את הצופים שתשתית הדור החמישי כבר פה.

באשר למכשיר עצמו, באפל מציגים מכשיר דק יותר (11%) וקל יותר (16%) מהדור הקודם iPhone 11, ששומר על מסך באותו הגודל. המסך עצמו עשו סגסוגת קריסטלים חדשה שעל פי אפל מבטיחה עמידות מפני שבר ברמה של פי ארבעה מה-iPhone11.
טכנולוגיית הטעינה ללא כבלים עברה גם היא שדרוג עם התאמת מגנט עוצמתי חדש למכשיר שאמור להבטיח שבעת ההטענה המכשיר יהיה ממוקם באופן אופטימלי ביחס למטען.

באפל מצאו כי רבים מהמשתמשים רוכשים אוזניות אלחוטיות אז כדי להפוך את המכשיר לסביבתי יותר ולהוריד את החתימה הפחמנית שלו, החליטו באפל להוציא מהאריזה את האוזניות ולהקטין אותה כך שכל מכולת משלוח תוכל להכיל 70% יותר מכשירים. מה שאמור להפחית את ההשפעה הסביבתית של הייצור והשינוע של המכשירים במליוני טונות של פחמן הנפלט לאוויר.

בנוסף, חזרה אפל לעידן ה-iPhone 8 כשהחליטה להשיק עם המכשיר גרסת מיני עם מסך של 4.7 אינץ’ בלבד. בשורה חשובה לחובבי המכשירים הקטנים שמעדיפים אחיזה נוחה ביד על פני היתרון שבמסך גדול.

בשורה התחתונה מכשיר הiPhone 12 יקבל תג מחיר של 799$ בארצות הברית. כדי להינות מגרסת המיני יצטרכו המשתמשים להיפרד מ-699$ בלבד.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website