עמיר פרץ למיכאלי: אעזוב את מפלגת העבודה ואשאר שר

שר הכלכלה עמיר פרץ הודיע היום (שלישי) ליו"ר מפלגת העבודה ח"כ מרב מיכאלי כי החליט לפרוש מהמפלגה ולהישאר שר בממשלה. זאת, לאחר שהודיעה אתמול מיכאלי כי מפלגת העבודה פורשת מהממשלה, ודרשה מפרץ ומשר העבודה והרווחה איציק שמולי להתפטר מתפיקדם. שמולי טרם הגיב לדרישה.

במכתב עזיבתו את המפלגה ביקר פרץ את מיכאלי: "השתמשת בשפה בוטה וחסרת מעצורים נגדי ונגד השר איציק שמולי, ובשפה זו גם התבטאת נגד הנהלת המפלגה ונגד חברי הוועידה שזכו ממך לזלזול, כינויי גנאי, וביקורת". עוד הוסיף פרץ, "להפתעתי כאשר הדבר נגע לאינטרס האישי הצר שלך כמו בהצבעה לבחירתך כחברה בוועדה למינוי דיינים ביקשת את תמיכתי".

פרץ אמר כי לאורך כל הדרך נמנע מלהכריז עליה כפורשת, וזאת למרות לחצים שהופעלו אליו, וכן שנמנע מלתקוף אותה אישית. "אין לי כל כוונה להיגרר לקמפיין השנאה שאת מייצרת בימים אלה. מכיוון שהודעתי שאינני מתכוון להיכלל בשום רשימה לכנסת ה- 24 ,ומאחר ומדובר בממשלת מעבר שכל עזיבה של שר השייך לגוש המרכז –שמאל בממשלה רק מחזקת את גוש הימין, ולכן החלטתי להיענות לבקשתו של ראש הממשלה החלופי ושר הביטחון, בנימין גנץ, ולהמשיך ולמלא את תפקידי כשר הכלכלה
והתעשייה".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Leave a Reply

Name *
Email *
Website