פוענח רצח סמר חטיב: 6 עצורים ממשפחת בן זוגה לשעבר

חקירה מאומצת של משטרת ישראל, הובילה לפענוח רצח סמר חטיב (32) אם לשלושה מיפו, ולפציעתה הקשה של חברתה נאייה בזאר (24) מיפו, שנותרה נכה בעקבות האירוע.

בהמשך לחקירה סמויה שהתנהלה ביחידה מרכזית של משטרת ישראל, הוגשה היום (רביעי) הצהרת תובע נגד שישה חשודים במעורבות ברצח וכן בהצמדת מטען לרכבה של המנוחה. מעצר החשודים הוארך עד 17.3.19.

זירת הרצח של סמר חטיב. (צילום: דוברות המשטרה)

כל ששת החשודים הם בני משפחתו של בן זוגה לשעבר של המנוחה, כאשר שניים מהם הם בניו של בן זוגה לשעבר.

במאי האחרון, בשעות הערב, יצאה סמר חטיב מביתה ביפו ונסעה ביחד עם חברתה נאייה בזאר לכיוון ראשון לציון. נאייה נהגה ברכב וסמר ישבה לידה, וסביב השעה 22:00 לערך, עת הגיעו השתיים לצומת עין הקורא בראשון לציון. בשעה שעמדו ברמזור אדום, נורו השתיים מטווח אפס מרכב חולף.

מחקירת המשטרה עולה, כי צרור היריות נורה משני אקדחים. היורים נמלטו מהמקום לאחר שפגעו בסמר שנהרגה במקום, ופצעו אנושות את חברתה נאייה, שנותרה נכה בפלג גופה התחתון עד היום.

חקירת המשטרה מסמנת את הרקע לרציחתה של חטיב: אי שביעות רצונו של בן זוגה לשעבר מפרידתם, ומרצונה של חטיב להתנתק ממנו.

כאמור, אירוע ההתנקשות הקשה הותיר אישה בת 24 כשהיא נכה לצמיתות, וגזל את חייה של אמא בת 32, כשהיא מותירה אחריה 3 ילדים קטינים יתומים מאם.

בפברואר האחרון, ביצעה המשטרה מעצרים בתיק, והיום עם תום החקירה, שלוותה על ידי פרקליטות מחוז ת״א, הוגשה לבית משפט השלום בת״א הצהרת תובע נגד ששת החשודים.

בין החשודים, 2 בניו של בן זוגה לשעבר של המנוחה, וקרובי משפחתו נוספים.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website