פייגלין נגד הביטוח הלאומי: “תם עידן הניצול וההתעמרות באזרח הקטן”

הסיקור החי פתוח
עדכון אוטומטי:  

09:26

Share
Tweet

גבאי: השחיתות של נתניהו הובילה למשבר עצום ברכבת בשנה האחרונה

יו"ר העבודה, אבי גבאי הגיע הבוקר יחד עם נבחרת העבודה לתחנת רכבת השלום בתל אביב משם יצאו למסע ברכבות ברחבי הארץ.

גבאי: "אנחנו בפתיחת שבוע גורלי לישראל. שבוע שבו יקבע אם ישראל תלך להמשך השחיתות של נתניהו, הגזענות של נתניהו וערבוב הפוליטיקה עם הביטחון שלנו והמשך ההתעסקות בו ובמשפחה שלו או שמדינת ישראל תלך לכיוון חדש, כיוון שבו תהיה לנו ממשלה שתעסוק בחיים שלנו, בביטחון שלנו, תקדם שלום ולא סיפוח. אנחנו בעד היפרדות ופתרון מדיני.

"אנחנו נמצאים בתחנת רכבת השלום. תחנת רכבת שנמצאת במרכז העיר אבל, רוב התחנות שנתניהו הקים בעשור האחרון הוקמו מחוץ לערים ולכן התחבורה הציבורית בישראל מפגרת אחרי מה שקורה במדינות העולם.

"השחיתות של נתניהו הובילה למשבר עצום ברכבת בשנה האחרונה. במקום לקבל החלטות בזמן, להביא קרונות כדי לפתוח את הקו לירושלים, לקחו את הקרונות ממקומות אחרים והביאו אותם לירושלים – כדי שיהיו לנתניהו תמונות יפות. המחיר של התמונה היפה של נתניהו בירושלים הייתה מאות אלפי ישראלים שסובלים ומגיעים לתחנות רכבת כשאין רכבת ומצטופפים ברכבות כמו סרדינים".

09:23

Share
Tweet

פייגלין: “הביטוח הלאומי, גוף ממשלתי שהוא סמל לחוסר יעילות, סיאוב, סחבת וביורוקרטיה”

יו"ר מפלגת זהות, בתגובה למה שהגדיר כ"מתקפה משולחת הרסן של מנכ"ל הביטוח הלאומי כנגד מפלגת זהות": "מנכ"ל הביטוח הלאומי, גוף ממשלתי שהוא סמל לחוסר יעילות, סיאוב, סחבת ובירוקרטיה, מעז לתקוף מועמד פוליטי ערב הבחירות, רק משום שהוא יודע שתם עידן. השינוי שמייחלים לו אזרחי ישראל כל כך הרבה שנים – כבר בדרך.

"תם עידן הגופים השמנים מרובי הפקידים ומלאי האבטלה הסמויה, שאינם מתפקדים ואינם מעניקים לאזרח את הזכויות והשירותים המגיעים לו. תם עידן הניצול וההתעמרות באזרח הקטן.

|אנחנו נפעל לצמצום דרמטי של כוחו של הביטוח הלאומי, להפרטת השירותים לידי חברות ביטוח פרטיות, תוך שמירה על גובה הקצבאות הניתנות היום לנכים ולעניים. במדינה שתתנהל על פי עקרונות מפלגת זהות, הנכים והעניים יקבלו יותר, בשום אופן לא פחות. יותר כסף, יותר שירותים, פחות ביורוקרטיה. הגיע הזמן לשנות. הגיע הזמן להילחם בשחיתות ובסיאוב"

Leave a Reply

Name *
Email *
Website