פרטנר תיכנס לתחום השירותים הפיננסיים, תשיק כרטיס אשראי חוץ-בנקאי

חברת פרטנר נערכת לכניסה לתחום השירותים הפיננסיים. הבוקר (ראשון) הודיעה החברה כי היא מתכוונת להקים מועדון לקוחות צרכני שיציע מוצרים פיננסיים על בסיס כרטיס אשראי חוץ בנקאי, שיונפק באמצעות אחת מחברות כרטיסי האשראי לאחר שאלו יופרדו מהבנקים.

בפנייה שנשלחה הבוקר לחברות כרטיסי האשראי בישראל, ביקשה חברת התקשורת לקבל הצעות לקבלת שירותים מחברת אשראי אחת. השירותים יכללו ככל הנראה הלוואות בתנאים מיוחדים, ומסלולי חסכון. בחודשים האחרונים דיווחה פרטנר על כוונת החברה  להיכנס לתחום האשראי, וצעד זה הוא ראשון בשורה של צעדים שעליהם עובדים בחברה במסגרת הפעילות המתהווה בשם Partner Finance.

מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי (צילום: משה שי/פלאש90)

למעשה, מציעה פרטנר לחבר בין לקוחותיה לבין חברת כרטיסי אשראי, לאחר שזו תופרד מהבנק אליו היא שייכת היום. ככל הנראה יוצעו ללקוחות פרטנר הטבות מיוחדות בשימוש בשירותי האשראי של אותה החברה. חברות כרטיסי האשראי עשויות להתעניין בהצעתה של פרטנר במטרה להגדיל את ציבור לקוחותיהם, בניסיון להתחרות בבנקים שמעניקים את אותם השירותים היום. מדובר למעשה בפעם הראשונה שבה חברת תקשורת ישראלית מציעה את שירותיה לחברת אשראי במטרה להרחיב את היצע האשראי בציבור הישראלי. יתכן שבהסכם בין פרטנר לחברת האשראי ייכלל סעיף שייתן לאותה חברת האשראי גישה לרשימת הלקוחות, ובכך יסייע לה "לדחוף" את מסלולי ההלוואות שלה לציבור.

"הרחבת פעילות פרטנר לתחום הפיננסי היא ראשונה עבור חברת תקשורת בישראל" אמר מנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי, "אנחנו מתחילים היום דרך משמעותית, וכפי שידענו לחולל שינוי בשוק הטלוויזיה הרב-ערוצית ובתחום תשתיות האינטרנט על גבי סיבים אופטיים, אני בטוח שנצליח להרחיב את התחרות גם בתחום הפיננסי, ולהשיא ערך אמיתי ללקוחות ולמשקיעים. אחרי תהליך מעמיק שכלל בחינת מודלים דומים בעולם ועבודה עם חברות סטארט-אפ שפעילות בתחום הפינטק (טכנולוגיה פיננסית, י.ק), אנחנו מתחילים היום את השלב הבא בכניסה שלנו לעולם הפיננסי"

Leave a Reply

Name *
Email *
Website