ראש הממשלה: “אם לא נשנה התנהגות באופן מיידי – הסגרים יחזרו”

"אם לא נשנה באופן מידי את התנהגותנו בנושא לבישת המסכה ושמירת מרחק, נביא על עצמנו את השבת הסגרים" כך אמר היום (ראשון) ראש הממשלה בנימין נתניהו "בסוף השבוע קיימתי התייעצויות בעניין העליה התלולה בתחלואה בקורונה. אתמול אובחנו 159 חולי קורונה חדשים.

ראש הממשלה סיפר כי כינס את מנכ"לי המשרדים הרלוונטיים ומומחים, וכי מחר יכנס את קבינט הקורונה. "הראו לי תחזיות של גופים שונים – כולן קשות" אמר ראש הממשלה. "אנחנו חייבים לשטח את העקומה עכשיו. אנחנו עושים כל מאמץ להגיע לחיסון, כולל בארץ במכון הביולוגי ובהשקעה בחברת מודרנה. עד אז אין אלטרנטיבה מלבד לשמור על מדיניות אחראיות כדי שנוכל להמשיך לפתוח את הכלכלה שלנו. "

"אנחנו עושים כל מאמץ להגיע לחיסון" הוסיף נתניהו. ,זה חלק ממאמצים בינלאומיים, כולל בארץ במכון הביולוגי, כולל השקעה שלנו בחברת ‘מודרנה’. מתקיים מירוץ מבורך ואנחנו רוצים לקוות שמישהו יצליח, אבל עד אז אין לנו ברירה, אין אלטרנטיבה, אלא לשמור על מדיניות אחראית, מושכלת, כדי שנוכל להמשיך לפתוח את הכלכלה".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

פרופ׳ רוני גמזו, מנהל איכילוב התייחס לעלייה בנתוני התחלואה: ״אנו עדים לתוצאות העלייה בתחלואה בתל אביב גם בבית החולים שלנו שמרכז את הטיפול בכלל אוכלוסיות העיר. הוריתי לסקור את כל הצוות של המחלקות הפנימיות ובדגש על תושבי יפו ועובדים זרים, להגביר את השימוש במסכות n95 לחולים באוכלוסיות בסיכון, הגבלנו מחדש את כמות המבקרים ומלווים ל-1 בלבד לכל מטופל בכלל מחלקות ואף גייסנו 6 סדרנים שתפקידם לעבור בכל שטחי בית החולים ולפקח על יישום הנחיות והוראות הריחוק החברתי. בית החולים ממשיך בפעילות שוטפת לצד העלייה בתחלואה מקורונה כדי לאפשר המשך שגרה רפואית עבור כלל החולים והמשק הישראלי".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website