רגע לפני סגירת הרשימות: פריימריז דיגיטליים במפלגת העבודה

מפלגת העבודה תקיים היום (שני) את הבחירות המקדימות להרכבת הרשימה שתתמודד לכנסת ה-24. ההצבעה תיפתח בשעה 11:00 וחברי המפלגה יקבלו קישור להצבעה באינטרנט. המתפקדים יצטרכו לבחור בין 7-5 מועמדים מבין המתמודדים, הקלפיות הדיגיטליות ייסגרו בשעה 19:00, ובהמשך הערב יוכרזו התוצאות.

בימים האחרונים נרשמו כ-8,000 מתפקדים חדשים למפלגה, ויותר מ-45 אלף חברי העבודה שמחזיקים בזכות הצבעה יוכלו להצביע היום באופן דיגיטלי לרשימה.

לא פחות מ-62 מועמדים מציעים את עצמם כחברים בכנסת הבאה, בין המועמדים: חברי הכנסת לשעבר מטעם המפלגה עמר בר לב ונחמן שי, ח"כ רם שפע (לשעבר כחול לבן), מנכ"ל התנועה הרפורמית הרב גלעד קריב, אשת השמאל אמילי מואטי, הפעילים החברתיים יצחק טיים ואייבי בנימין, הבמאית אבתיסאם מרעאנה ועו"ד אפרת רייטן, בעבר שחקנית ומגישת ילדים, שייצגה בשנים האחרונות את הורי הקורבנות באסון נחל צפית.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

יו"ר המפלגה, מרב מיכאלי, ממתינה עם החיבורים האפשריים עם סיעות השמאל האחרות עד להצגת הרשימה, ולפי ההערכות לא תסכים לרוץ תחת אף ראש רשימה אחר. אם בסופו של דבר יושג הסכם עם מפלגת הישראלים של רון חולדאי – שתי המפלגות יחוברו במתכונת ריצ’רץ’ – וראש העיר תל אביב יוצב במקום השני.​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website