רפי פרץ נגד נפתלי בנט: “הצבעה עבורו היא  הצבעה נגד הציונות הדתית”

יו"ר מפלגת הבית היהודי רפי פרץ תקף בחריפות את קודמו בתפקיד, השר נפתלי בנט, שעזהב את המפלגה על מנת להקים את מפלגת הימין החדש. בדברים שנשא בכינוס מרכז המפלגה, בו אושרו הסכמי האיחוד עם עוצמה יהודית והאיחוד הלאומי, אמר פרץ כי "נפתלי אני אומר לך כרב, כטייס כמפקד כמחנך: עשית מעשה שהוא אנטי דתי, אנטי יהודי ואנטי חברי". דבריו אלו של פרץ זכו למחיאות כפיים סוערות מצד חברי המרכז.

"תרשו לי להסביר מדוע הבית בסכנה" אמר פרץ, שהסביר שהאיחוד השנוי במחלוקת עם עוצמה יהודית הכרחי להישרדותה של המפלגה בבחירות הקרובות, "יש מי שניסה ועדיין מנסה להרוס את הבית שלנו. נפתלי בנט, אדם שהאמנו בו, ניסה למוטט את הבית שלנו על יושביו. רגע לפני הבחירות, נטש נפתלי את הקוקפיט בתקוה שהמטוס שלנו יתרסק אל הקרקע והוא יציל את עצמו".

"נפתלי, אני מבקש לפנות אליך מכאן, מעל במה זו, מתוך הבית שנטשת" המשיך, "נפתלי אני אומר לך כרב, כטייס כמפקד כמחנך: עשית מעשה שהוא אנטי דתי, אנטי יהודי ואנטי חברי. אני גדלתי על ‘הינני’ ועל ‘אחרי’ ולא על ‘אני ואני ואני’. אתה עברת כבר ארבע מפלגות. כך מתנהג הומלס. כך לא מתנהג בן הציונות הדתית".

לטענת פרץ, "נפתלי פעל בניגוד לכל ערכי הציונות הדתית ולכן כל הצבעה עבורו היא  הצבעה נגד הציונות הדתית. הוא פעל ועדיין פועל נגד הבית היהודי, ניסה ועדיין מנסה לפצל אותנו, לרסק אותנו. ולכן אני מבקש היום לייצר איחוד. אני מבקש להציל את הבית.
לצערי מהיום שנפתלי בנט נטש את הקוקפיט הוא לא מפסיק להמשיך ולנסות לפגוע בנו לנגוס בנו עוד ועוד חלקים. זאת, בניגוד לכל הבטחותיו והצהרותיו".

עם זאת, אמר כי "אני בטוח שהוא לא יצליח לרסק את הבית של הציונות הדתית.
מדוע? כי אנחנו מפלגה של 70 שנה, לא של שבע דקות. אנחנו ננצח כי אנחנו מתאחדים, אנחנו ננצח כי היום הציונות הדתית שבה הביתה. כי אנחנו הולכים בדרך של נצח. בדרך של אמת, בדרך שמתמשכת כבר אלפי שנים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website