שופטי הכדורגל התאגדו בהסתדרות: “לטובת השופטים והכדורגל הישראלי”

ההסתדרות הכריזה הערב (שלישי) כי שופטי הכדורגל בישראל הקימו ועד חדש. השופטים היו חברים עד כה בהסתדרות הלאומית והמהלך התאפשר בעקבות מעבר של מחציתם לחטיבת הספורט בהסתדרות הכללית.

ניר אלון, יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות: "שמחים שהגעתם הביתה. ההסתדרות היא הבית של הספורטאים בישראל ומייצגת את כל ענפי הכדור המובילים. אנחנו מכירים בחשיבות השופטים למשחק, הם עצמם ספורטאים, אבל גם מנהלי המשחק" מוסיף אלון, "היום, כדי להתפרנס, שופט צריך להתעסק בדברים נוספים. הרצון הוא לתת להם תנאים כדי שיוכלו להיות מקצוענים".

יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות, ניר אלון (צילום: יאיר צוקר)

מושיקו מישאלוף, מנכ"ל ארגון השחקנים: "אנחנו שמחים על הבחירה הראויה של השופטים להצטרף לחטיבת הספורט ומצפים לשיתוף פעולה פורה, למען החברים ולמען הספורט בישראל".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

חי גוזלן (37), ממקימי הועד אומר ל’דבר’: "מהיום ההסתדרות הכללית היא הבית של כל שופטי ושופטות הכדורגל, מהשופט הכי בכיר בליגת העל עד השופט הכי צעיר. התחלנו ביום חמישי לצרף אנשים לוועד, השגנו 400 חתימות, שזה מחצית משופטי הכדורגל המועסקים באיגוד השופטים".

חי גוזלן, מקים ועד שופטי הכדורגל בהסתדרות הכללית (צילום: אלבום פרטי)

גוזלן, שופט פעיל משנת 2010 וחבר גם בוועד העובדים של כלל ביטוח, מדגיש שמטרה של הוועד: "לדאוג שלשופט יהיה ייצוג הולם ותנאים הולמים, לתת להם את התנאים להיות יותר מקצוענים ולספק מענה לכל הצרכים שלהם. בסופו של דבר זה לטובתם וגם לטובת הכדורגל הישראלי".

"ההסתדרות היא הבית של העובדים במדינת ישראל, אין סיבה שלא נהיה בבית" מוסיף גוזלן. "ארנון בר-דוד וניר אלון פתחו לנו את הדלת וחיבקו אותנו וזאת הסיבה שחזרנו. חשוב לי לציין את שלומי נמירובסקי מהאגף להתאגדות עובדים שהוביל איתנו את המהלך".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website