שחקן הכדורסל איתי שגב: “פשוט רוצים לחזור לשחק, רק תגידו איפה ומתי”

ארגון שחקני הכדורסל בקריאה לשרת הספורט מירי רגב: "אם מחזירים את הכדורסל, יש להחזיר גם את הכדורסל". בתום ישיבה דחופה שקיימו היום (א’) שחקני הכדורסל, אמרו בארגון "שחקני הכדורסל הישראלים יושבים שבועות בבתים, כמו כולם, ומחכים. חרדים לעתיד הענף, לעתיד המקצועי שלהם". 

יו"ר ארגון שחקני הכדורסל ניר אלון מסר ל’דבר’ כי התגבש בארגון פתרון להחזרת ליגת העל בכדורסל, שיוצג מחר לאיגוד הכדורסל. "אני מציע לפתוח ‘דראפט’ של שחקנים ישראלים מהליגה הלאומית (שכבר הסתיימה), שכל קבוצה בליגת העל תוכל לבחור שחקנים שישלימו את הסגל במקום השחקנים הזרים. לאחר מכן יקיימו את הליגה באילת או במקום אחר רק עם שחקנים ישראלים".

יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון (צילום: יאיר צוקר)

איתי שגב, שחקן עירוני נהריה וחבר ארגון השחקנים, אמר ל’דבר’: "אנחנו פשוט רוצים לחזור לשחק. לא משנה איך, העיקר לשחק. רק תגידו מתי ואיפה, בלי כמה – אנחנו נהיה שם, נעלה על מדים ונחזור למגרש". עוד אמר שגב "אנחנו רואים את כל המשק חוזר לעבודה ורואים אישורים מדי יום כמו לכדורגל, שיש שם המון מאמצים לחזרה לפעילות ואנחנו רוצים גם".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

לגבי האופציה של משחק ללא קהל אמר "זה יהיה מבאס לשחק בלי הקהל, אבל אנחנו מאמינים שהקהל יצפה מהבית ויהנה איתנו. אנחנו סומכים על ראשי הקבוצות, האיגוד והמנהלת שיעשו את הכל כדי להחזיר את הכדורסל".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website