שחקני הכדורגל והכדורסל: “לדחות את הליגות לשבועיים, עד להתבהרות המצב”

ארגוני שחקני ושחקניות הכדורגל והכדורסל קוראים "לדחות את משחקי הליגה למשך שבועיים, עד להתבהרות המצב". הנהלות ארגוני השחקנים התכנסו היום (חמישי) לישיבה דחופה בשל משבר מגיפת הקורונה.

בהודעה רשמית של ארגון שחקני הכדורגל נכתב נכתב "על רקע התפשטות הנגיף בישראל, הכרזת ארגון הבריאות העולמי על מגיפה עולמית ונוכח המלצת ארגון השחקנים העולמי (FIFPRO) כי יש לשקול המשך קיום המשחקים במדינות בהן פרצה המחלה, בהן ישראל".

משחק כדורגל בליגת העל בין מכבי חיפה לבית"ר ירושלים. ינואר 2020 (צילום: פלאש90)

בארגון קוראים "למוסדות הכדורגל שלא לחכות להדבקה ראשונה של שחקנים, שלאחריה הטיפול במצב עלול להיות מאוחר מדי. הארגון קורא למנהלת הליגה ולהתאחדות לכדורגל לנהוג באחריות ובזהירות המתבקשת". בארגון הדגישו כי "הודעה זו היא על דעת מרבית הקפטנים של קבוצות הכדורגל".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

בהודעת ארגון שחקני הכדורסל קוראים למנהלת הליגה "לנהוג באחריות ובזהירות המתבקשת. יצוין, כי החלטת הארגון מצטרפת להמלצת ארגון השחקנים האירופאי (UBE) כי יש לשקול המשך קיום המשחקים במדינות בהן פרצה המחלה".

יו"ר חטיבת הספורט בהסתדרות ניר אלון בקורס ארגון שחקני הכדורגל (צילום: יאיר צוקר)

ניר אלון, יו"ר ארגון שחקני הכדורסל וחטיבת הספורט בהסתדרות: "שמירה על בריאותם של השחקנים והשחקניות היא ערך עליון. אסור לחכות לשחקן הראשון שיידבק במחלה וידביק בה שחקנים ואנשי צוות נוספים. הטיפול נדרש כעת".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website