שני הרוגים בתאונה חזיתית בין משאית ורכב פרטי סמוך ליישוב עלי

שני הרוגים בתאונת דרכים קטלנית בכביש 60, סמוך לישוב עלי. כוחות מד"א שהגיעו למקום מצאו את השניים, כבני 30, ללא סימני חיים ונאלצו לקבוע את מותקם במקום. גבר נוסף, גם הוא כבן 30 קיבל טיפול רפואי ופונה לבית החולים שערי צדק עם פגיעה רב מערכתית. גם נהג משאית שנמצא במקום פונה במצב בינוני כשהוא בהכרה וסובל מחבלות בגופו. ממשטרת ישראל נמסר כי הכביש חסום לתנועה לשני הכיוונים.

חובש רפואת חרום על אופנוע מד"א אליהו בן חמו ופאראמדיק מד"א דוד ברוכי סיפרו: "מדובר בתאונה חזיתית קשה ומזעזעת, כשהגענו למקום ראינו רכב פרטי ומשאית מעוכים, ברכב הפרטי הנהג כבן 30 והנוסע שלצידו שנלכד, היו מחוסרי הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית. לאחר שביצענו בדיקות רפואיות נאלצנו לקבוע את מותם. נוסע שישב במושב האחורי היה בהכרה וסבל מפגיעות בבטן ובגפיים ונהג המשאית כבן 30 היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות, יחד עם כוח רפואה של צה"ל הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו אותם לבתי החולים במצב קשה ובינוני".

שלמה זערור, מתנדב זק"א, אמר כי "מדובר בתאונה חזיתית קשה בין רכב פרטי למשאית, הרכב הפרטי והמשאית התנגשו בעוצמה רבה המשאית נעצרה על מעקה הבטיחות והרכב עף לשולי הכביש מרוסק לגמרי. כשהגעתי לזירה ראיתי את הרכב הפרטי כשהוא מעוך לגמרי כששניים מנוסעי הרכב בשנות השלושים לחייהם לכודים בתוך הרכב במצב קשה עם פגיעות קשות, לוחמי האש חילצו אותם לאחר חילוץ ממושך כשהם ללא הכרה וצוותי מד"א נאלצו לאשר את מותם במקום, שניים נוספים חולצו ופונו במצב קשה ובינוני לבית החולים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website