שני עובדים נהרגו בתאונות עבודה בפתח תקווה ובני ברק

שני עובדים נהרגו היום (חמישי) בשעה אחת באתרי בניה בפתח תקווה ובבני ברק. אלו ההרוגים ה-30 וה-31 בתאונות עבודה בכלל מאז תחילת השנה, וההרוגים ה-14 וה-15 בענף הבניין.

בשעה 14:12 דווח למוקד 101 של מד"א מרחב ירקון על על פועל שנפל מגובה של כ-5 קומות באתר בנייה ברחוב המגשימים בפתח תקוה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר כבן 30. אתר הבניה בביצוע הקבלן בינוי פלוס בע"צ מקבוצת ששון חוגי.

בשעה 15:45 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על פועל שנפל מגובה של כ-3 קומות באתר בנייה בדרך ששת הימים בבני ברק. חובשים ופראמדיקים של מד"א מצאו אדם כבן 30 בלא סימני חיים, עם פגיעה רב מערכתית, ונאלצו לקבוע את מותו.

מהמשטרה נמסר כי  מבדיקה ראשונית עולה כי הפועל, עובד זר ממולדובה בן 31 נפגע לאחר שנפל מגובה. גורמי רפואה שהגיעו למקום קבעו את מותו. חוקרי משטרה במקום וזומנו נציגי משרד העבודה.

ביום רביעי נפטר מפצעיו  פולדי שוורץ, נהג משאית בן 67 מפרדס חנה, שנפצע ביום שני באורח קשה בעת פריקת ציוד תאורה בחניון מתחם האקספו בת"א בו מתקיים האירוויזיון. שוורץ עבד עבור  חברת התאורה גיל טייכמן.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website