“שעירים לעזאזל”: בענף היופי החליטו לצאת למחאה נגד מדיניות הממשלה

למעלה מ-1,500 עצמאיות ועצמאים מענף היופי התכנסו הבוקר בחוף הצוק במחאה נגד הממשלה ובדרישה לאפשר להם לחזור לעבודה, תוך הקפדה על כללי הבטיחות המתבקשים, או לאשר פיצויים הולמים ולא את "הסכומים המגוחכים שפורסמו בתקשורת, שלקבלם צריך לעבור מסע ייסורים", כך לפי אורלי פלד, יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות במחוז ת"א מרכז. המפגינים שברו מראות וקראו "שברתם-תשלמו!" תוך שהם מאשימים את מדיניות הממשלה בסכנה לקריסת הענף.

ענפי היופי היו מהראשונים להפסיק את פעילותם העסקית בתחילת משבר הקורונה ולדברי פלד, למכוני היופי והקליניקות אין יכולת כלכלית ויכולת לשרוד לאורך זמן ולכן מדובר מבחינתם במלחמה על הקיום.

עו"ד רוית גרוס, מנכ"לית ההתאחדות המלאכה והתעשיה; אבי ונציה, יו"ר ארגון הקוסמטיקאיות; חוה זינגבויים, בעלים של חברת קוסמטיקה (משמאל לימין) במחאת המראות של ענף היופי (קרדיט: יח"צ)

מנכ"לית התאחדות המלאכה והתעשייה, עו"ד רוית גרוס, נשאה אף היא דברים בהפגנה. "כשהם מסתכלים במראה – הם צריכים לראות אתכם. האנשים הקטנים שפרנסו את משפחתם בכבוד ועכשיו אין להם עם מה ללכת למכולת", אמרה גרוס.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

"אנחנו רוצים לומר לבנימין נתניהו: כשאתה יושב לדון על ‘אסטרטגיית היציאה’ – עשרות אלפי בעלי עסקים קטנים חושבים מאיפה יבוא השקל הבא. העסקים הקטנים והעצמאים נחנקים, קורסים, אם לא תיתן גם להם אוויר – הם לא ישרדו את זה. אנחנו דורשים פיצוי מיידי ודמי מחלה לעצמאים. שברתם – תשלמו!", הוסיפה גרוס.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website