שרי הקבינט אישרו: הליגות הבכירות בכדורגל וכדורסל חוזרות לפעילות

ליגות העל בכדורגל וכדורסל לגברים ולנשים מתחדשות. שרי הממשלה אישרו הבוקר (חמישי) במשאל טלפוני, את חזרת המשחקים כבר מסוף השבוע לאחר שביום שלישי בערב אישרה הממשלה החרגה של הליגות הבכירות בכל הענפים. ליגות העל לנשים בכדורסל ובכדורגל ישובו ביום ראשון הקרוב.

שר התרבות והספורט, חילי טרופר: "אני שמח על כך שלאחר מאבק הצלחנו להחזיר את המשחקים כבר בסופ"ש הקרוב. נמשיך להיאבק למען החזרת עולם הספורט לפעילות מלאה בכלל הענפים".

אליסה בארון מרמלה עם הכדור (צילום: מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסל)

ארגון שחקני ושחקניות הכדורגל: "תודה על הפעילות ושיתוף הפעולה בכל תקופת הקורונה לארז כלפון, יו"ר מנהלת הליגות, לשר התרבות והספורט, חילי טרופר ולפרופ’ איתמר גרוטו שסייע להחזרת ליגת העל לפעילות" בארגון ממשיכים במאבקם להשיב גם את הליגה הלאומית. "גם הליגה הלאומית חייבת לחזור, כליגה מקצוענית. אנחנו לא עוצרים כאן ודורשים מרה"מ בנימין נתניהו ומשר הבריאות יולי אדלשטיין לעשות זאת".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

במנהלת ליגת העל בכדורגל אמרו: "לצערנו, למרות עבודה מאומצת שנעשתה, ממשלת ישראל לא אישרה את חזרת הליגה הלאומית למשחקים בסוף השבוע הקרוב. אימוני קבוצות הליגה הלאומית ימשכו גם בתקופת הסגר הנוסף, תחת שמירה הדוקה על כל כללי ההתנהלות הנדרשים. אנחנו ממשיכים לפעול מול משרד הבריאות לקבלת אישור לביצוע מבצע חיסונים מרוכז ומהיר לקבוצות הליגות המקצועניות".

pic.twitter.com/aXFdmiluuJ

— Hapoel Jerusalem FC (@HapoelJLMfc) January 20, 2021

יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שמואל פרנקל: "תודה לכל מי שדחף, התאמץ והכדורסל עמד בראש מעייניו. המטרה הבאה היא החזרת הקהל. לאור הודעת ראש הממשלה שב-1 בפברואר חוזר הקהל לתרבות, אנחנו קוראים לראש הממשלה, לשר התרבות והספורט ולשר הבריאות לפתוח גם את אולמות הכדורסל".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website