שרשרת מעשים מגונים בחדרי מדרגות, נבדק האם מדובר באותו החשוד

בשבוע האחרון, הגיעו למשטרת ישראל תלונות על 3 מקרים בהם גבר אלמוני נכנס לחדר מדרגות בבניין מגורים, וביצע מעשה מגונה בפני אישה הנמצאת במקום. שניים מהמקרים התרחשו בכפר סבא, והשלישי בתל אביב. בשני הערים, פרסמה המשטרה את תמונתו של החשוד וביקשה את עזרת הציבור במציאתו. במשטרה לא שוללים את האפשרות לפיה שלושת מקרי התקיפה בוצעו על ידי אותו אדם, אך היות ומדובר באלמוני, לפי שעה לא ניתן לבסס סברה זו. 

תמונת החשוד בסדרת מעשי מגונים בתל אביב (צילום: דוברות המשטרה)

המקרה הראשון שדווח למשטרה התרחש ביום רביעי האחרון, אז התקבלה במשטרת ישראל תלונה על גבר שנכנס לבניין ברחוב טשרנחובסקי בכפר סבא, וביצע מעשה מגונה בפומבי בפני קטינה בת 17. שוטרים שהגיעו למקום איתרו מצלמות אבטחה מהן ניתן לראות כי הנאשם חשף את איבר מינו בפני הקטינה.

למחרת התקבלה תלונה נוספת, שוב מקטינה בת 17 שנכנסה עם חברתה לבניין ברחוב חטיבת גולני בכפר סבא. שתי הקטינות הבחינו בחשוד מבצע מעשה מגונה בפניהן תוך שהוא מנסה להתקרב אליהן. על פי החשד, שתי התקיפות בכפר סבא בוצעו על ידי אותו חשוד.

המקרה השלישי התרחש ביום שישי האחרון בשעות הלילה. אז, הגיח חשוד בכניסה לבניין ברחוב ידידיה פרנקל בתל אביב, תקף אישה שעברה במקום, וביצע בה מעשה מגונה. האישה החלה לצרוח ואז החשוד ברח מהמקום בבהלה. חוקרי תחנת משטרת יפו הצליחו לאתר מצלמות אבטחה בנתיב בריחתו של החשוד ולחלץ את תמונתו.

ביחס לחשוד בכפר סבא, נמסר מהמשטרה כי "משטרת ישראל פונה ומבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר החשוד. כל מי שיודע דבר על מקום הימצאו של החשוד מתבקש לגשת לתחנת המשטרה הקרובה לביתו או להתקשר למוקד 100 של המשטרה. וכן, כל מי שנפגעה באופן דומה מתבקשת לגשת לתחנת המשטרה".

ביחס לחשוד בתל אביב, נמסר מהמשטרה כי "משטרת ישראל מבקשת בזאת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר החשוד בתמונה המצורפת להודעה זו. כל היודע דבר על מקום הימצאו, או מזהה את החשוד מתבקש שלא להתעמת איתו וליצור קשר באופן מיידי עם מוקד 100 של משטרת ישראל או תחנת משטרת יפו בטלפון 03-6802222".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website