תאונה קשה ברכבת

גבר בשנות השלושים לחייו נהרג בתאונה קטלנית ברכבת בבית יהושע. בתאונה נפצע אדם נוסף ששהה על הרציף באורח קל עד בינוני. מיד לאחר התאונה הורתה המשטרה לסגור את התחנה לתנועת רכבות, מה שהשבית את הרכבות בציר ת"א חיפה. במשך כשעתיים סיימו הרכבות מדרום את נסיעתן בתחנת תל אביב סבידור מרכז, והרכבות מצפון בתחנת נתניה. בסביבות השעה 12:30 נפתחה אחת מהמסילות לתנועה, ותנועת הרכבות חודשה באופן חלקי, ללא עצירות בבית יהושע.

מרכבת ישראל נמסר כי אדם שפרץ לשטח המסילה בתחנת בית יהושע, נפגע ככל הנראה מרכבת חולפת. בשל הפגיעה האדם הועף חזרה לרציף, וככל הנראה הדבר הביא לפגיעה בנוסעים נוספים ששהו על הרציף, שלא נפגעו מהרכבת עצמה. צוותי ביטחון והצלה של רכבת ישראל, משטרת ישראל ומד"א הגיעו למקום. צוותי מד"א קבעו את מותו של הגבר והעניקו טיפול רפואי לגבר בשנות ה-40 במצב קל עד בינוני לאחר שנפגע ככה"נ מהאדם שנפגע מהרכבת.

פארמדיקית מד"א אוריאן לוקאץ’ סיפרה: "כשהגענו למקום המראה היה מזעזע. ברחבה על הרציף שכב גבר בשנות ה-30 עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו במקום. גבר נוסף כבן 46 שהמתין ברציף נפגע מהאדם שנפגע מהרכבת ועף עליו, הוא היה בהכרה מלאה וסבל מחבלות בראש ובגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."

Leave a Reply

Name *
Email *
Website