“תהליך העבודה על תיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה נמשך כסדרו”

היועמ"ש, אביחי מנדלבליט, מגיב הערב (חמישי) לבקשת נתניהו להימנע מקבלת החלטה בנוגע לתיקי החקירה בהם הם מעורב לפני הבחירות. "תהליך העבודה על תיקי החקירה הנוגעים לראש הממשלה, אשר החל עוד לפני ההחלטה להקדים את הבחירות, נמשך כסדרו". בכל זאת הסכים מנדלבליט להיפגש בשבוע הקרוב עם עורך דינו של נתניהו, על מנת לשמוע את טענותיו באשר לדחיית קבלת ההחלטות בעניינו.

מנדלבליט ענה כי "הליך בחינת חומר הראיות בתיקי החקירה בהם נחקר ראש הממשלה הוא הליך מקצועי, המנוהל בהתאם לדרכי העבודה המקובלות ביחס לתיקים אחרים המגיעים להכרעת היועץ המשפטי לממשלה. הליך העבודה על התיקים מתנהל באופן ענייני וסדור, תוך מאמץ לסיים את העבודה בהקדם האפשרי, הכל כפי שתוכנן מראש, טרם ההודעה על הקדמת הבחירות".

הליך בחינת חומר הראיות בתיקי החקירה בהם נחקר ראש הממשלה הוא הליך מקצועי, המנוהל בהתאם לדרכי העבודה המקובלות ביחס לתיקים אחרים המגיעים להכרעת היועץ המשפטי לממשלה

בתוך כך, הסכים היועמ"ש לקיים בשבוע הבא פגישה עם בא כוחו של ראש הממשלה, עו"ד נבות תל-צור, בנוגע לתיקים, על-פי בקשתו. עורך דינו של ראש הממשלה ביקש פגישה זו על מנת שיוכל להציג בה "ביתר הרחבה" את בקשתו של נתניהו לדחות את מועד ההכרעה בעניין תיקיו עד אחרי הבחירות. מנדלבליט כאמור הסכים לבקשה זו, והוסיף במכתב כי הפגישה תעסוק בכך בלבד, ולא תיגע בחומרי החקירה הקיימים נגד נתניהו.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website