תינוק בן יומו נמצא עטוף במגבת ברחוב בנתניה

פעוט בן יומו נמצא הבוקר (רביעי) בסמוך לפח אשפה ברחוב בנתניה כשהוא עטוף במגבת. הפעוט נמצא על ידי אישה שהעלתה אותו לדירה ברחוב והזעיקה את מגן דוד אדום. הצוות הרפואי שהגיע למקום העריך כי התינוק נולד מספר שעות קודם לכן, והם העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים לניאדו בעיר כשהוא במצב יציב ובהכרה, סובל מהיפותרמיה קלה. המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה.

"כשהגעתי לרחוב, אישה בשנות ה 40 סימנה לי מהחלון לעלות אליה לדירה", סיפר חובש רפואת חירום במד"א דניאל אברג’יל, "היא סיפרה לי שהיא מצאה את התינוק ברחוב והעלתה אותו אליה הביתה. בדקתי את התינוק שהיה בהכרה ובכה, הוא סבל מהיפותרמיה קלה, ועטפתי אותו בשמיכות כדי לחמם אותו. הכנו את ניידת הטיפול הנמרץ לקראתו, הדלקנו את החימום ברכב ופינינו אותו להמשך בדיקות בבית החולים לניאדו בעיר, כשמצבו יציב."

מעיריית נתניה נמסר כי "היום בשעות הבוקר המוקדמות התקבלה הודעה למינהל הרווחה ע"י המשטרה כי נמצא תינוק בן יומו בסמוך לפח האשפה. התינוק הועבר לבית החולים לניאדו לטיפול רפואי ולבדיקות נוספות. הוצא צו חירום והתינוק נמצא כרגע במשמורת הרווחה. ההחלטות לגבי ההשמה שלו יקבעו בהמשך ובהתייחס לתוצאות חקירת המשטרה".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website