300 עובדי ‘אופיס דיפו’ התאגדו לראשונה והקימו ועד

כ-300 עובדי רשת חנויות הציוד המשרדי והאלקטרוניקה אופיס דיפו התאגדו בהסתדרות הכללית, לאחר שלמעלה ממחצית מהם חתמו על טפסי ההצטרפות לארגון. במהלך ההתארגנות חברים עובדי הרשת המועסקים במגוון תפקידים, לרבות מנהלי חנויות.

מההסתדרות נמסר כי מהלך ההתאגדות של העובדים החל נוכח רצונם להסדיר בהסכם קיבוצי ראשון את ביטחונם התעסוקתי ולשפר את תנאי העסקתם. במכתב שנשלח מההסתדרות להנהלת אופיס דיפו, נקרא מנכ"ל החברה מנשה (גוגי) זילכה להיכנס להליך הידברות פורה וענייני עם נציגות העובדים, לשם הגעה להסכמות שיעוגנו בהסכם קיבוצי ראשון בין הצדדים.

חברי ועד הפעולה באופיס דיפו. (צילום: דוברות ההסתדרות)

מוועד הפעולה נמסר כי "עובדות ועובדי אופיס דיפו אשר בכל יום נותנים את הנשמה להצלחת הרשת, מרגישים שהגיע הזמן שיתוגמלו בהתאם. לכן אנו, עובדים ומנהלים מכלל סניפי הרשת, התארגנו ופונים בזאת להנהלה על מנת שתשב עמנו למו"מ אשר ייטיב עם העובדים והרשת כאחד".

רשת אופיס דיפו שייכת לקבוצת "רני צים אחזקות" ומונה כ-40 סניפים ברחבי הארץ. התאגדות עובדי ‘אופיס דיפו’ מלווה על ידי מיכל סרברניק ורועי פרלמן מהאגף להתאגדות עובדים ובסיועם של מזכירי איגוד מקצועי ממרחבי ההסתדרות ברחבי הארץ ופעילי הסתדרות הנוער העובד והלומד.

Leave a Reply

Name *
Email *
Website