50 חולי קורונה ידועים בישראל, כל מי שחוזר מחו”ל נדרש להכנס לבידוד

משרד הבריאות הודיע אתמול (שני) על עוד 11 חולי קורונה ידועים, מה שמעמיד את מספרם בישראל על 50. בנסיון להתמודד עם המגיפה, ולצמצם את פגיעה בישראלים ובכלכלת ישראל, הודיעו שר הבריאות וראש הממשלה כי כל הישראלים השבים מחו"ל, מכל המדינות, יאלצו להכנס לבידוד של 14 ימים. "כל מי שיגיע לישראל מחו"ל ייכנס לבידוד של 14 יום. זו החלטה קשה, אבל היא חיונית כדי לשמור על בריאות הציבור – ובריאות הציבור קודמת לפני הכל. ההחלטה הזאת תהיה בתוקף לשבועיים, במקביל אנחנו מקבלים החלטות כדי לשמור על כלכלת ישראל", הודיע ראש הממשלה.

על חולים 43-44 לא נמסר מידע בשלב זה. חולה מספר 45 מירושלים בת 60, וחולים מספר 46, 47, 48 מאזור המרכז הינם מגעים הדוקים של חולה מאומת גם הוא מאזור המרכז. חולה מספר 49 ממחוז חיפה, חזר מטנריף ב-4.3 נכנס לבידוד מתאריך 4.3 ומאז לא היו לו מגעים נוספים. מצב בריאותו בינוני. חולה מספר 50 ממחוז חיפה, חזרה מטנריף דרך מדריד ב-3.3. נכנסה לבידוד מתאריך 4.3 ומאז לא היו לה מגעים נוספים. מצב בריאותה טוב.

כאן ניתן לעקוב אחר המקומות בהם ביקרו החולים הידועים בארץ, ולהבין מי נדרש להכנס לבידוד לאחר שהגיע איתם במגע:

בשל מצב, חברת התעופה ישראייר הודיעה אתמול כי תפעל עד לסוף השבוע להחזיר את כלל נוסעיה השוהים בחו"ל. לאחר מכן תבטל החברה את טיסותיה הבינלאומיות המתוכננות עד לסוף חודש מרץ. הטיסות בנתיבים הפנים ארציים מחיפה ונתב״ג לרמון ימשיכו כסידרן. עוד נמסר מהחבר כי "זוהי שעה קשה לענף התעופה והתיירות במדינת ישראל מאחלים החלמה מהירה לחולים ומקווים שניתן יהיה לחזור למסלול חיים תקין במהרה".
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

Leave a Reply

Name *
Email *
Website