600 עובדי מו-יד, האחראים על סידור מוצרי תנובה בכ-600 חנויות, הצטרפו להסתדרות

ההסתדרות, בשיתוף ארגון עובדי תנובה, ארגנה היום (רביעי) את 600 עובדי חברת "מו-יד" שבבעלות תנובה. על פי הודעת ההסתדרות, עובדי החברה, האחראים על סידור מוצרי תנובה בכ-600 חנויות ברחבי הארץ, פנו להסתדרות על מנת להתארגן ולדאוג להסדרת תנאיהם בהסכם קיבוצי, בדומה לעובדים בחברה-האם.

בתמיכתו ובגיבויו של יו"ר ארגון עובדי תנובה אחיאב שמחי, פגשו בימים האחרונים נציגי האגף להתאגדות עובדים מיכל סרברניק ואבי אוסטאיוב, מזכירי האיגוד המקצועי ממרחבי ההסתדרות ופעילי הנוער העובד והלומד את עובדי מו-יד במאות נקודות בארץ, חילקו חומרי הסברה וצירפו אותם להסתדרות.

מוחמד מוועד הפעולה חותם על טפסי התאגדות סדרני תנובה. (קרדיט: ענגי אוזן)

ראש חטיבת עובדי מוסדות בריאות וציבור בהסתדרות המעו"ף, עדה קרמרסקי, בירכה את העובדים על החלטתם להתאגד ואמרה כי "אני שמחה שעובדי מו-יד החליטו לקחת את גורלם לידיים מתוך סולידריות ודאגה לכלל העובדים. אנו בהסתדרות נעמוד לצדכם ולרשותכם בכל מהלך".

יו״ר ארגון עובדי תנובה, אחיאב שמחי הוסיף כי "זהו רגע גדול לעובדי מו-יד שהחליטו להתארגן בתוך ארגון עובדי תנובה מתוך אחריות וסולידריות למקום עבודתם. ארגון עובדי תנובה ואני העומד בראשם מברך את עובדי מו-יד על הצטרפותם לארגון המפואר של עובדי תנובה. תודה להסתדרות שעמלה והביאה להשלמת המהלך המבורך".

מחברי ועד הפעולה נמסר כי "אנו נרגשים להוביל תהליך חשוב של התאגדות של סדרני תנובה – עובדי מו-יד. הגיע הזמן שנתאגד ונפסיק להיות שקופים. אנו מודים לאחיאב ולהסתדרות על התמיכה והליווי הנרחבים".

Leave a Reply

Name *
Email *
Website