900 אחים ואחיות הוסמכו בתהליך מהיר ויצטרפו למערכת הבריאות

900 תקנים לאחיות מוסמכות ייתווספו למערכת הבריאות, כך הודיע אתמול (רביעי) משרד הבריאות. לפי הודעת המשרד, האחיות הוסמכו בתהליך מהיר ויצטרפו לעבודה בחזית המאבק נגד נגיף הקורונה.

ד״ר שושי גולדברג, אחות ראשית במשרד הבריאות, התייחסה להצטרפותן של האחיות החדשות: "אנחנו בעיצומה של התפרצות פנדמית עולמית ולכן צריך לבצע צעדים מיידים. תוספת כוח אדם של אחיות ותקנים היא ברוכה ותעזור מאוד לצוותים בשטח".

הסתדרות האחיות התריעה כבר בשנה שעברה, הרבה לפני משבר נגיף הקורונה, על עומסים בלתי נסבלים על אחיות בבתי החולים ועל הצורך לעוד תקנים לאחיות. יו"ר הסתדרות האחיות והאחים בישראל, אילנה כהן, הגיבה גם היא לחדשות על התקנים החדשים ואמרה כי היא מברכת את 900 האחיות והאחים החדשים שמצטרפים לחזית המאבק בנגיף הקורונה.
דבר העובדים בארץ ישראל
כל בוקר אצלך במייל

אישור ההצטרפות מהווה הסכמה לתנאי השימוש באתר

אילנה כהן בהפגנת אחיות מול משרד הבריאות בירושלים, 22 ביולי 2019 (טל כרמון)

"זוהי עת חירום בה נדרשים צעדים ייחודיים כולל הסמכה מהירה של האחיות והאחים שסיימו זה עתה את הלימודים האקדמיים שלהם. מערכת הבריאות ללא ספק תזדקק לכולכם גם לאחר מצב החירום ואני מקווה שמשרדי הבריאות והאוצר ישכילו להפוך את 900 התקנים הזמניים לתקנים קבועים על מנת להפחית את העומסים הכבדים על האחיות והאחים בשגרה בבתי החולים, בקהילה ובבריאות הציבור"., אמרה כהן​

Leave a Reply

Name *
Email *
Website